Premo - eShop

 

 
 
 

Speciální nabídka

 

OKI B4400 4600, válec 20K

Černý obrazový válec. Konstruován ze dvou částí pro úspornější provoz. Životnost: až 25000 stránek při souvislém tisku. Kompatabilní s OKI B4400/4600.

Cenu zjistíte po přihlášení

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia

Cenu zjistíte po přihlášení

Oki C5600 5700, válec yellow

Žlutý obrazový válec. Obrazový válec a toner pro každou barvu. Tonery a obrazové válce lze měnit samostatně. Speciálně pro použití v tiskárnách OKI. Vysoká rychlost, přímý průchod. Kapacita: 20000 stran A4, průměrná životnost. Kompatibilní s OKI C5

Cenu zjistíte po přihlášení

Oki C5600 5700, válec cyan

Azurový obrazový válec. Obrazový válec a toner pro každou barvu. Tonery a obrazové válce lze měnit samostatně. Speciálně pro použití v tiskárnách OKI. Vysoká rychlost, přímý průchod. Kapacita: 20000 stran A4, průměrná životnost. Kompatibilní s OKI

Cenu zjistíte po přihlášení

Canon BJC 8200 S800 S900, ink náplň cyan BCI-6C

ORIGINÁLNÍ BCI-6C je azurová inkoustová náplň. Vhodná: pro BJC-8200, S800 S900. Kapacita: cca 280 stran při 5% krytí.

Cenu zjistíte po přihlášení

HP LJ 5000 5000N 5000GN, toner

ORIGINÁLNÍ Kompatibilní s HP LaserJet 5000, 5100. Kapacita pro cca 10 000 stran při 5% pokrytí.

Cenu zjistíte po přihlášení

Xerox Workcenter 412 M15, toner black SafePrint

KOMPATIBILNÍ Hlavní výhody tonerů Safeprint: - Nabídka nového alternativního spotřebního materiálu pro tiskárny a multifunkční zařízení významných světových výrobců - Záruční doba v délce 36 měsíců, v případě poruchy výměna kus za kus - Garance výtě

Cenu zjistíte po přihlášení

HP LJ 5Si/5SiMX/5Si Mopier, toner Sqip, 15.000 stran

KOMPATIBILNÍ Kompatibilní s: HP LaserJet 5 SI Mopier 240 LaserJet 8000 LaserJet 8000 MFP LaserJet 5 SI NX LaserJet 5 SI Mopier LaserJet 5 SI MX Kapacita: 15.000 stran při 5% pokrytí.

Cenu zjistíte po přihlášení

Canon BJC 8200 S800 S900, photo ink náplň cyan

ORIGINÁLNÍ BCI-6PC je azurová inkoustová fotonáplň. Vhodná: pro BJC-8200 S800 S900. Kapacita: cca 280 stran při 5% krytí

Cenu zjistíte po přihlášení

USB Flash Disk 8GB A-Data USB 2.0 DashDrive™ Durable UD310, červený

Kapacita paměti (flash) 8 GB Paměťové rozhraní • USB 2.0 • USB 1.1 Vestavěná čtečka paměťových karet Ne Šířka 17 mm Výška 23 mm Hloubka 7 mm Podporované OS • Microsoft Windows XP • Microsoft Windows Vista • Microsoft Windows 7 •

Cenu zjistíte po přihlášení


 
 
 

 
 

Produktové novinky

 

PREMIUMCORD Kabel napájecí 230V/10A, 10m

Specifikace kabelu / redukce:Síťový kabel (220V)

Cenu zjistíte po přihlášení

19" vyvazovací panel 1U jednostr.plast.lišta (BK)

Vyvazovací panel 1U s plastovou lištou pro 19" rack

Cenu zjistíte po přihlášení

I-stay Launch Ladies Laptop Bag 15.6'' purple

Vnější rozměry: 34.5 x 25.0 x 3.5 cm Vnitřní rozměry: 33.5 x 23.0 x 2.0 cm Laptop kapsa: 35.5 x 23.0 x 2.0 cm Vnitřní objem: 3 litrů Váha: 470 gramů

Cenu zjistíte po přihlášení

Sony Xperia XZ Premium Dual G8142 Roso

Rozměry:156 × 77 × 7,9 mm, 195 g;displej: 5,5''; paměť: 64 GB, microSDHC, RAM: 4 096 MB, baterie: 3 230 mAh;OS:Android 7,1;fotoaparát: 19MPx,procesor: Qualcomm Snapdragon 835 (8× Kryo, 2,5 GHz, 10nm); Sítě: LTE,GSM, WCDMA, GPRS, EDGE,HSPA

Cenu zjistíte po přihlášení

Acer Aspire GX-781 Intel Core i5-7400 /8GB/128GB SSD + 1TB HDD / GTX 1050 /DVDRW/ DVI-D/HDMI/DP/W10 Home

Aspire GX-781_H_FR500W_CR_01 - Originální Windows® 10 - Intel Core i5-7400 Kabylake - 128GB SSD + 1000GB SATA 7200rpm - 1x8GB DDR4 2133 - DVD-RW - Nvidia GTX 1050 Ti 4GB DVI-D/HDMI/DP - USB klávesnice a myš - card reader - WiFi 802.11ac Operační sy

Cenu zjistíte po přihlášení

EPSON skener WorkForce DS-570W -A4/600x600dpi/USB3.0/DADF/Wi-Fi

Bezdrátový skener listů s podporou revolučních pracovních postupů a inteligentními funkcemi pro skenování široké škály dokumentů. Bezdrátové skenování Režim pomalého podávání pro křehké předlohy Volitelná sada pro připojení plochého skeneru Díky širok

Cenu zjistíte po přihlášení

EPSON skener WorkForce DS-530N - A4/600x600dpi/USB3.0/DADF/LAN

Inteligentní skener s podavačem listů, připojením k síti a funkcemi pro skenování široké škály dokumentů pro zlepšení současných pracovních postupů. Režim pomalého podávání pro křehké předlohy Eliminace únavné kontroly podání dvou listů současně 50strá

Cenu zjistíte po přihlášení

EPSON skener WorkForce DS-530 - A4/600x600dpi/USB3.0/DADF

Inovativní kancelářský skener Inteligentní skener s podavačem listů, podporou revolučních pracovních postupů a funkcemi pro skenování široké škály dokumentů Režim pomalého podávání pro křehké předlohy Eliminace únavné kontroly podání dvou listů souča

Cenu zjistíte po přihlášení

EPSON skener WorkForce DS-360W - A4/600x600dpi/USB3.0/DADF/Wi-Fi

Jednoduché mobilní skenování Skener DS-360W je bezkabelové řešení skenování s vestavěnou baterií a bezdrátovým připojením, které umožňuje skenování do mobilních telefonů, tabletů a počítačů. Přenosné řešení Skenujte a spravujte dokumenty v terénu s p

Cenu zjistíte po přihlášení


 
 
 

 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.