Kontaktujte nás

Koho potřebujete kontaktovat

Obchodní oddělení

Michaela Dvořáčková
Dvorackova@premocz.eu
​572 433 860

Fakturace

Radim Vaculík
Vaculik@premocz.eu
​572 433 872

Sklad nebo reklamace

Jan Jelínek
Jelinek@premocz.eu
​572 433 873

Potřebujete kontakt na obchodníka?

Adam Janík

Zlínský a Jihomoravský kraj

Janik@premocz.eu

777 595 462

Více o Adamovi

Roman Ingr

Vysočina, Jihočeský, Olomoucký
​a Moravskoslezský kraj

Ingr@premocz.eu

777 595 467

Více o Romanovi

Jiří Adamčík

Pardubický a Královehradecký kraj

Adamcik@premocz.eu

777 595 463

Více o Jirkovi

Vít Slezák

Praha a Středočeský kraj

Slezak@premocz.eu

777 595 466

Více o Víťovi

Radek Hajný

Karlovarský, Ústecký a Liberecký kraj

Hajny@premocz.eu

728 299 094

Více o Radkovi

Michal Benc

Plzeňský kraj

Benc@premocz.eu

608 551 814

Více o Michalovi

.

PREMO s.r.o.

Kontaktní údaje

Brněnská 474
686 03 Staré Město
​IČO 26251531
DIČ CZ26251531
Vedená u Krajského soudu v Brně
​oddíl C, vložka 40256

Kdy nás zastihnete

Pondělí 8:00 - 11:30 - 12:00 - 15:00
Úterý 8:00 - 11:30 - 12:00 - 15:00
Středa 8:00 - 11:30 - 12:00 - 15:00
Čtvrtek 8:00 - 11:30 - 12:00 - 15:00
Pátek 8:00 - 11:30 - 12:00 - 13:00