Co říkají zákaznící


Společnost PREMO, se kterou spolupracujeme již více než 3 roky, bereme jako oporu pro náš byznys, vždy nám na míru připraví nabídku a udělají vše pro to, abychom měli včas na naší instalaci. Důvěrně si u nás v kanceláři říkáme, že pokud nějaké zboží nesežene PREMO, tak už nikdo 😊.

Adéla Kosařová
Mikenopa, a.s.
18. 2. 2019

Společnost PREMO s.r.o. nám před více než 5 lety vyřešila problém s nákupem tonerů do celé naší společnosti. Díky férovým cenám a osobnímu přístupu funguje tato spolupráce až do dnes.

Jaroslav Daňhel
MURR CZ, s.r.o.
18. 2. 2019

Od společnosti PREMO, s.r.o. odebíráme zboží od roku 2005. Je to pro nás dlouholetý, spolehlivý a bezproblémový partner. Pokud se vyskytl nějaký problém, za dobu naší spolupráce, byl vyřešen k oboustranné spokojenosti.

František Soukup
LASSELSBERGER, s.r.o.
18. 2. 2019

Jako již dlouholetý zákazník mohu bez zaváhání hodnotit spolupráci s Vámi jednoznačně kladně. - objednávky jsou vyřizovány spolehlivě a včas (jeli nějaká překážka, operativní domluva to vždy vyřešila) - jste schopni dodat i zboží, které se nenachází přímo ve vaší nabídce - sortiment zboží je velmi široký - ochota a spolehlivost hrají též velkou roli v kladném hodnocení - možnost náhradního plnění

Viktor Kutin
Rieter CZ s.r.o.
18. 2. 2019

Se společností PREMO obchodujeme více než 10 let. S jejich službami jsme velmi spokojeni. S povděkem využíváme i možnost nakupovat zboží s Náhradním plněním. Společnost PREMO mohu vřele doporučit.

Michal Pecka
T - CZ, a.s.
18. 2. 2019

TUL odebírá od firmy PREMO tonery pravidelně. Vždy jsme byli spokojeni s rychlým a bezvadným dodáním a vstřícným jednáním.

RNDr.Ivana Večeřová
Technická Univerzita v Liberci
18. 2. 2019

Firma PREMO je důležitou a nedílnou součástí pro naši společnost, jakou je Statutární město Karlovy Vary. V případě, že máte rádi pružnost, ochotu a především verbální komunikaci zaměstnanců – obchodních zástupců této firmy, neváhejte se svými požadavky týkající tonerů, inkoustů do tiskáren, prodeje HW a příslušenství pro výpočetní techniku, kterými jsou v tomto oboru experti, obrátit právě na PREMO. Pomáhají řešit jakýkoli problém a k tomu všemu chrání životní prostředí. Obchodní zástupce pan Radek Hajný, je obchodně i technicky mimořádně nadaný a také pracovitý, svědomitý a loajální člověk. Svou práci vykonává s respektem, péčí a ohleduplností.

Olga Ložková Röschlová, DiS.
Statutární město Karlovy Vary
18. 2. 2019

S firmou PREMO spolupracujeme dlouhé roky, a zůstáváme jí věrní i přes občasné konkurenční nabídky. Proč? Odpověď na tuto otázku (jako u dobrého kuchařského receptu) se skládá z několika ingrediencí namíchaných v optimálním poměru: kvalita dodávaných tiskových medií, cena v kombinaci s dalšími podmínkami, svižné vyřízení objednávek, pečlivé řešení občasných reklamací, a správná dávka člověčenství – osobního přístupu k zákazníkovi. Není důvod, proč opouštět stabilní partnerství 🙂 . Ještě glosa na závěr: zveřejnění jména a firmy by mně osobně nevadilo, ale je pravda, že při jednání s vaší konkurencí jsem nikdy nesděloval, od koho bereme v současné době, jsem tak trochu kryptofilní.

Ing. Miloslav Bleha
FOMA BOHEMIA spol. s r.o.
18. 2. 2019

Obchodní zástupce pan Ingr zasluhuje pochvalu. Jsme naprosto spokojeni.

CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o.
18. 2. 2019

Jen tak dál, jste kvalitní a spolehlivá firma. Díky.

Kostelecké uzeniny, a.s.
18. 2. 2019

Jsme spokojeni s dosavadní spoluprací s Vaší společností a Vaším obchodním zástupcem panem Ingrem.

STRAVOVACÍ SERVIS s.r.o.
18. 2. 2019

Přála bych si, aby naše spolupráce byla v dalších letech stejně dobrá jako dosud.

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
18. 2. 2019

Spolupráce s PREMO je naprosto bezproblémová, díky.

PBS Velká Bíteš, a.s.
18. 2. 2019