O nás

Jiří Adamčík

Jirka má na starosti region Východní Čechy. Pokud si objednáváte zboží, a jste z Pardubic nebo okolí Hradce Králové, Jaroměře, Náchoda, Trutnova, Turnova nebo třeba i z Liberce, přiveze Vám ho Jirka. Rád Vám se vším poradí po telefonu, emailu nebo osobně.

Jak jste se dostal k práci v PREMO?

Do firmy mě přivedl můj současný kolega, Radim. Doslechl se tehdy, že jsem právě dokončil vojnu a snažil se mě přesvědčit, ať nastoupím do nově se rozvíjející firmy v Buchlovicích. Tehdy jsem měl však jiné plány a chtěl jsem jít pokračovat ve studiích na vysoké škole. Nakonec rozhodla návštěva firmy a setkání s Laďou (majitelem). Ten mne nejprve firmou provedl, trochu si mě otestoval a nakonec mi nabídl práci. Moje přesvědčení vrátit se na na vysokou ho neodradilo a já nakonec práci přijal. To bylo 15 let zpátky. 🙂

Co máte na své práci nejraději?

Líbí se mi, že tu není “nezdravý stres”. Jako obchodník mám vysokou míru volnosti a většinu pracovní náplně si řídím sám. To mi vyhovuje. Důležitý je pro mě také pohodový pracovní kolektiv i s ohledem na to, jakou atmosféru vnímám v posledních letech v jiných firmách. Čím dál víc si myslím, že PREMO je jedna z mála firem s rozumným vedením, kde zaměstnanec je brán jako člověk a ne jako stroj.

Co byste firmě přál do budoucna?

Přál bych si, aby se nám dařilo přiměřeně a nestali jsme se příliš velkými z hlediska počtu lidí. To by podle mého názoru duch firmy zničilo.

Jiří Adamčík

Pardubický a Královehradecký kraj

Adamcik@premocz.eu

777 595 463