FAQ

Zboží a služby

Kromě spotřebního materiálu u nás můžete koupit také:

  • počítače (stolní, notebooky i servery)
  • počítačové komponenty (procesory, základní desky, paměti,...)
  • příslušenství k počítačům (tiskárny, multifunkční zařízení, monitory, klávesnice atd.)
  • paměťová média
  • fotoaparáty a kamery
  • záložní zdroje, kabely a další drobné příslušenství k počítači

Dokážeme pro Vás sehnat téměř jakoukoliv tonerovou nebo inkoustovou kazetu. Ozvěte se našim obchodníkům a my Vám dáme obratem vědět.

Ano, díky velkému počtu českých i zahraničních dodavatelů jsme schopni sehnat i jinak nedostatkové zboží.

Díky tomu, že máme rozsáhlou síť dodavatelů v ČR i v mnoha zemích Evropy, jsme schopni se dostat na velmi nízké ceny. Pokud byste měli zájem porovnat ceny od Vašeho současného dodavatele s našimi, kontaktujte nás.

Doprava

Doprava je od nás zcela zdarma

Můžete si vybrat, zda chcete zboží doručit od přepravních společností PPL, DPD či přímo od našeho obchodníka. Všechny tři způsoby dopravy od nás máte zdarma.

Zboží skladem expedujeme ještě týž den, v ostatních případech je pak zboží dodáváno do 2-3 pracovních dnů od obdržení objednávky. Dostupnost zboží je vždy možno předem telefonicky nebo emailem prověřit.

V případě, že Vás nezastihneme, doručíme zásilku znovu druhý den. Pokud víte, že zásilku nebudete moci nebo chtít přijmout, informujte nás o tom prosím telefonicky nebo e-mailem.

Ozvěte se nám na čísle 572 433 860 nebo e-mailem na: Dvorackova@premocz.eu.

Ano, po telefonické dohodě je možné změnit adresu pro dodání zásilky. Je však třeba počítat s prodloužením termínu dodání o jeden den.

Cestu zásilky je možné dohledat. Na základě čísla objednávky, faktury nebo čísla dodacího listu je možno prověřit jak aktuální cestu zásilky, tak i kdy a kdo ji převzal u vás ve firmě. Na vyžádání je možné zaslat i kopii přebíracího protokolu.

Reklamace a vrácení zboží

Zboží nám můžete vrátit v zákonné lhůtě 15 dnů v původním obalu a nepoužívané.

Pokud jste zaznamenali poškození balíku, upozorněte na něj přepravce. Současně nechte tuto informaci zapsat do předávacího protokolu. Ujistěte se také, že není poškozené i samotné zboží v balíku. Pokud ano, požadujte sepsání protokolu o poškození zboží.

Problém s tiskem může být kromě vadné náplně způsoben také tiskárnou. Pokud jste se s takovým problémem setkali, kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Pomoci vám může také náš článek o nejčastějších problémech tiskáren a jejich řešení.

Pokud spěcháte, pošlete nám poškozený toner (ideálně v originálním balení) a my Vám z našich zásob doručíme do druhého dne náhradu přes DPD. V případě, že máte ve firmě záložní toner, nám poškozený toner pošlete normálně k reklamaci.

Dražší zařízení, u kterých máte on-site servis, Vám autorizovaný servis zajistí opravu přímo u Vás ve firmě. U menších zařízení bude třeba dodat hardware přímo nám nebo autorizovanému středisku.

Reklamaci zvládáme vyřídit do 30 dnů.

Recyklace

Ano. Více o tom, jak výkup funguje, naleznete zde.

Likvidaci provádíme zdarma a zdarma od Vás i použitý spotřební materiál odvezeme. V případě, že se jedná o tonery, které se dají dále prodat, můžete od nás dostat body do našeho bodového systému. Více o recyklaci použitých tonerů naleznete zde.

Ano, s likvidací elektroodpadu Vám můžeme pomoci. Více o tom, jak to funguje, naleznete zde.