Likvidace elektroodpadu

Nechte likvidaci vašeho elektroodpadu na nás

Kam vyhodit elektrospotřebič poté, co dosloužil? Elektroodpad má vlastní pravidla sběru a likvidace, a nesmí být tak vyhozen do popelnice s běžným odpadem. Postaráme se Vám o bezplatnou, snadnou a ekologickou likvidaci elektroodpadu. Žádný vysloužilý elektrospotřebič tak  neskončí na skládce, všechny jeho části se znovu použijí nebo recyklují.

Mám zájem o likvidaci elektroodpadu

Naplníte svou zákonnou povinnost

Jako původce odpadu zodpovídáte za jeho správnou likvidaci v souladu se zákonem č. 185 / 2001 Sb. a jste povinni ji při kontrole doložit.

Získáte slevu na nákup

Za výkup získáte body, které se Vám započítají do našeho bonusového systému. Ty pak můžete čerpat na slevu na nákup

Přispějete k redukci plastů

79 % plastového odpadu dnes skončí na skládce a v naší přírodě. Plastové polymery obsažené v tonerech se přitom rozkládají až 1000 let.

Pomůžete chránit zdraví

Při uložení na skládce hrozí únik toxických látek z tonerového prášku do okolí. Saze obsažené v prášku některých tonerů jsou považovány za karcinogen skupiny 2B.

Jak to funguje

  1. Kontaktujte Vašeho obchodního zástupce a informujte jej o tom, o jaký druh elektrozařízení se jedná.
  2. V případě, že je třeba zlikvidovat větší počet zařízení, zajistíme Vám odvoz. Menší zařízení odveze od Vás obchodní zástupce.

Nejčastější otázky

Likvidace elektroodpadu je zdarma. Při nákupu elektrospotřebiče jste zaplatili tzv. recyklační poplatek, který náklady na jeho likvidaci pokryje.

Odevzdat můžete prakticky jakékoliv elektrozařízení.

Likvidaci elektroodpadu nabízíme firmám - našim zákazníkům.

Kontaktujte nás

Jan Jelínek

Jelinek@premocz.eu

572 433 873